Skip to main content

Checkpoint Warmste Week

Onzichtbaar ziek zijn, dat is het centrale thema van De Warmste Week 2025. Te veel Vlamingen zijn onzichtbaar ziek. Daarom zal VRT dit jaar met z'n allen vlammen tegen onzichtbaar ziek zijn. Op maandag 22 december trekken we naar het evenement in Genk om ons steentje bij te dragen en samen het park rood te kleuren.

Iedereen is welkom, jong en oud, voor een leuke namiddag en een ontspannende avond. Heb je geld ingezameld voor het goede doel? Laat het dan weten via quinten.cools@klj.be. Zo maken we tijdens ons checkpoint een overzichtje van al jullie acties en warmte!

Ben jij er ook bij? Zoek dan een grote KLJ-vlag in het gezelschap van enkele KLJ’ers in perfect uniform. Daar is ons checkpoint! De eerste 100 KLJ’ers ontvangen een coole KLJ-badge.

Samen tegen Onzichtbaar ziek zijn! Want je weet het: hoe meer KLJ’ers, hoe groter de vlam!

Programma

Iedereen welkom vanaf 15uur.